Kore RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kim Mi Sun'un Evi

2 posters

Kim Mi Sun'un Evi Empty Kim Mi Sun'un Evi

Mesaj tarafından Admin C.tesi Mart 12, 2011 12:51 am

Ufak ufak iki odası, bir banyosu ve amerikan mutfağı olan bir salonu vardır. Ana caddeden üç sokak geridedir, geceleri yolların pek tekin olduğu söylenemez.

Admin
Admin
Admin

Kişi sayfası
Maddi Durum:
Kim Mi Sun'un Evi Left_bar_bleue100/100Kim Mi Sun'un Evi Empty_bar_bleue  (100/100)

Kim Mi Sun'un Evi Empty Geri: Kim Mi Sun'un Evi

Mesaj tarafından Kim Mi Sun Paz Mart 13, 2011 9:55 pm

Sabah Mi Sun onu uyandırmak için ısrarla çalan telefonuna onun değimiyle "hangi münasebetsizin" aradığını öğrenmek için titreyen telefonuna baktı.Telefonda Abacım yazdığını görünce yatağından fırlayıp oturdu." Efendim güzel ablam " diye selamladı ablasını Mi Sun aynı zamanda uykudan şişen gözlerini ovuşturarak.
" Nerdesin sen bakıyım kaç gündür uğuradığın yok bak Yu Bin seni çok özledimkteyzem diyor başka bir şey demiyor. " Ablasının bunları söylerken bir taraftanda Yu Bin'le ilgilendiğini anladı Mi Sun. " Ahh evet ben onu tamamen unutmuşum ablam siz beni bekleyin ben iki saat içinde orada olurum. "bunları söylerken bir taraftanda yatağından kalkmış kıyafet seçiyordu kendine. " Tahmin etmiştim zaten unuttuğunu biz aramasak arayacağın yoktu sen hele bi gel bak ben nağpıyorum sana " .Mi Sun ablasının sitemlerini dinlerken aklından " Aiisshh bu sefer yandım " diye geçirirken aynı zamanda yüzünü buruşturdu.

Telefonu kapatıktan sonra Mi Sun üzerini giyip mutfağa doğoru kahvesini hazırlamak için yürüdü.Her sabah kalktığında yaptığı gibi kahveyle başladı güne.Kahvesini yudumlarken ablasını ve yeğeni Yu Bin'i ne kadar özlediğini fark etti,eee tam bir haftadır görmüyordu onları bu onun için gerçekten uzun bir süreydi hele ki yeğeni olmadan asla yaşamayacağını düşünüyordu.Onun için Yu Bin bu dünyanın en atlı bebeğiydi.

Kahvesini bitirdikten sonra ayıcık desenli fincanını yıkayıp odasına çantasını ve cep telefonunu almak için gitti.Siyah renkli Samsung Galaxy S markalı telefonu çantasını atıp evinden dışarı çıktı.

Kim Mi Sun
Kim Mi Sun

Kişi sayfası
Maddi Durum:
Kim Mi Sun'un Evi Left_bar_bleue60/100Kim Mi Sun'un Evi Empty_bar_bleue  (60/100)